درباره ما

شرکت راونگ در سال ۲۰۱۱ میلادی به منظور تامین زعفران برای کارخانه های بسته بندی ایران تاسیس شد. خدمات این شرکت در سال ۲۰۱۵ با فرآوری و بسته بندی زعفران توسعه یافت و از آن پس شرکت تجاری راونگ زعفران هایی با کیفیت بالاتر و بسته بندی استاندارد به بازارجهانی ارایه کرده است. آنچه شرکت تجاری راونگ را از دیگر شرکت‌ها متمایز میسازد عرضه محصولات براساس سلیقه مشتری با بکارگیری تجهیزات به روز و نیروهای متخصص است.
زعفران یکی از گرانبهاترین ادویه های جهان بر اساس وزن می باشد که دارای گل های زیبای بنفش رنگ و کلاله سه شاخه رنگی با رایحه ی دل انگیز و طعمی دلپذیر می باشد، و در مصارف خوراکی، دارویی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کنترل کیفیت در این شرکت در فرآیندی پیوسته و دقیق جهت اطمینان از حفظ کیفیت در محصولات، براساس استانداردهای بین المللی و استانداردهای ملی ایران صورت می پذیرد. جهت اطمینان از اصالت زعفران و همچنین مطابقت محصولات با کیفیت و درجه درخواست شده توسط مشتریان زعفران در آزمایشگاه تخصصی مورد آنالیز قرار می گیرد و جهت جلب رضایت مشتریان تضمین می گردد و درصورت عدم تطابق محصول مرجوع می گردد. فرآوری، درجه بندی و بسته بندی زعفران با استفاده از مدرن ترین سیستم های سورت و بسته بندی و مواد اولیه کاملا منطبق بر استانداردهای بین المللی غذایی، تحت کنترل پرسنل آموزش دیده انجام می شود. تنوع وزنی محصولات از 1/0 گرم تا بسته بندی فله 1 کیلوگرم متناسب با نیاز بازار مشتریان عرضه می گردد.
مجموعه راونگ تولید کننده نمونه زعفران اصیل ایرانی در راستای رضایتمندی و رعایت حقوق مصرف کنندگان خود با یاری نیروهای متخصص خود و دستگاه های مدرن در کلیه مراحل اعم از تولید و کنترل کیفی با انجام آزمایش های پیشرفته و بررسی های دقیق و استفاده از بسته بندی های متنوع در اوزان مختلف با گرید غذایی موفق به دریافت استانداردهای بین المللی ISO 9001 و ISO 22000 و HACCP و همچنین پروانه بهداشت از معاونت غذا و دارو و نیز نشان استاندارد ملی ایران گردیده است.

گواهینامه ها و افتخارات

 • پشتیبانی
  پشتیبانی

  پشتیبانی 24 ساعته هر مشکلی در محصول یا در پروسه خرید داشته باشید تیم پشتیبانی راونگ 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شماست.

 • ارسال رایگان
  ارسال رایگان

  برای خریدهای بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان ارسال رایگان صورت خواهد گرفت.

 • پرداخت امن
  پرداخت امن

  پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سامان و با همه‌ی کارت‌های عضو شتاب امکان پذیر است.

 • ضمانت ارسال
  ضمانت ارسال

  تمامی محصولات عرضه شده در راونگ با بهترین کیفیت ارائه و ارسال می‌گردد.