slider-about-us
about-us
slider-about-us
about-us
slider-about us
درباره ما

درباره ما

شرکت راونگ در سال ۲۰۱۱ میلادی به منظور تامین زعفران برای کارخانه های بسته بندی ایران تاسیس شد. خدمات این شرکت در سال ۲۰۱۵ با فرآوری و بسته بندی زعفران توسعه یافت و از آن پس شرکت تجاری راونگ زعفران هایی با کیفیت بالاتر و بسته بندی استاندارد به بازارجهانی ارایه کرده است. آنچه شرکت تجاری راونگ را از دیگر شرکت‌ها متمایز میسازد عرضه محصولات براساس سلیقه مشتری با بکارگیری تجهیزات به روز و نیروهای متخصص است.
زعفران یکی از گرانبهاترین ادویه های جهان بر اساس وزن می باشد که دارای گل های زیبای بنفش رنگ و کلاله سه شاخه رنگی با رایحه ی دل انگیز و طعمی دلپذیر می باشد، و در مصارف خوراکی، دارویی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کنترل کیفیت در این شرکت در فرآیندی پیوسته و دقیق جهت اطمینان از حفظ کیفیت در محصولات، براساس استانداردهای بین المللی و استانداردهای ملی ایران صورت می پذیرد. جهت اطمینان از اصالت زعفران و همچنین مطابقت محصولات با کیفیت و درجه درخواست شده توسط مشتریان زعفران در آزمایشگاه تخصصی مورد آنالیز قرار می گیرد و جهت جلب رضایت مشتریان تضمین می گردد و درصورت عدم تطابق محصول مرجوع می گردد. فرآوری، درجه بندی و بسته بندی زعفران با استفاده از مدرن ترین سیستم های سورت و بسته بندی و مواد اولیه کاملا منطبق بر استانداردهای بین المللی غذایی، تحت کنترل پرسنل آموزش دیده انجام می شود. تنوع وزنی محصولات از 1/0 گرم تا بسته بندی فله 1 کیلوگرم متناسب با نیاز بازار مشتریان عرضه می گردد.
مجموعه راونگ تولید کننده نمونه زعفران اصیل ایرانی در راستای رضایتمندی و رعایت حقوق مصرف کنندگان خود با یاری نیروهای متخصص خود و دستگاه های مدرن در کلیه مراحل اعم از تولید و کنترل کیفی با انجام آزمایش های پیشرفته و بررسی های دقیق و استفاده از بسته بندی های متنوع در اوزان مختلف با گرید غذایی موفق به دریافت استانداردهای بین المللی ISO 9001 و ISO 22000 و HACCP و همچنین پروانه بهداشت از معاونت غذا و دارو و نیز نشان استاندارد ملی ایران گردیده است.

گواهینامه ها و افتخارات

 • پشتیبانی
  پشتیبانی

  پشتیبانی 24 ساعته هر مشکلی در محصول یا در پروسه خرید داشته باشید تیم پشتیبانی راونگ 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شماست.

 • ارسال رایگان
  ارسال رایگان

  برای خریدهای بالای 150 هزار تومان ارسال رایگان صورت خواهد گرفت.

 • پرداخت امن
  پرداخت امن

  پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سامان و با همه‌ی کارت‌های عضو شتاب امکان پذیر است.

 • ضمانت ارسال
  ضمانت ارسال

  تمامی محصولات عرضه شده در راونگ با بهترین کیفیت ارائه و ارسال می‌گردد.