فرصت های شغلی

1. پس از ارسال درخواست "پیوستن به مجموعه راونگ" برای ما، فرم و رزومه ارسالی، با رعایت محرمانه بودن، در واحد منابع انسانی راونگ مورد بررسی قرار می گیرد و پس از بررسی اولیه توسط این واحد، در صورت تایید صلاحیت، فرم و رزومه ارسالی شما به مدیران بخش هایی که ممکن است تخصصتان برای آنها مناسب باشد برای بررسی ارسال خواهد شد.
2. مدت زمان لازم برای فرایند بررسی اولیه و نیز بررسی تخصص شما 10 روز است، طی این مدت ممکن است با شما تماس گرفته شود و پس از مصاحبه تلفنی، جلسه مصاحبه حضوری برای شما تنظیم می گردد. ممکن است علیرغم توانمندی های مطرح شده شما در رزومه، جایگاه شغلی خالی متناسب با آن در شرکت موجود نباشد، لذا درخواست شما تا مدت یک سال در آرشیو راونگ به صورت جاری حفظ خواهد شد و ممکن است در فرصت های مناسب با شما ارتباط برقرار شود.
3. چنانچه امتیاز ارزیابی شما، پس از جلسه مصاحبه عمومی و تخصصی در حد قابل قبول بوده و جایگاه شغلی متناسبی برایتان در نظر گرفته شود، جلسات بعدی جهت مصاحبه نهایی، دعوت به کار و عقد قرارداد جهت پیوستن به راونگ برگزار خواهد شد.

 • پشتیبانی
  پشتیبانی

  پشتیبانی 24 ساعته هر مشکلی در محصول یا در پروسه خرید داشته باشید تیم پشتیبانی راونگ 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شماست.

 • ارسال رایگان
  ارسال رایگان

  برای خریدهای بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان ارسال رایگان صورت خواهد گرفت.

 • پرداخت امن
  پرداخت امن

  پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سامان و با همه‌ی کارت‌های عضو شتاب امکان پذیر است.

 • ضمانت ارسال
  ضمانت ارسال

  تمامی محصولات عرضه شده در راونگ با بهترین کیفیت ارائه و ارسال می‌گردد.